Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


VOTE PLEASE
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 UnBan Xtzy^Sky

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Xtzy^Sky




Posts : 1
Join date : 14/04/2009

UnBan Xtzy^Sky Empty
PostSubject: UnBan Xtzy^Sky   UnBan Xtzy^Sky EmptyTue Apr 14, 2009 1:18 pm

Nick cs: Xtzy^Sky
Ip:89.35.122.229
Motiv ban: cod ... am fost pozat incontinu de multi admini si nu am avut niciodata cod ... acuma 4 min inainte de post am luat ban de la rlz pt ca mi`a facut poze si ma prins cu cod ...

Stiu multi admini ca nu joc cu cod si se poate demonstra inca mai am destule poze in cs facute de ei ... toate au fost ok ... acum intrasem cu cod pt ca era servaru plin de codar si cand ii ziceam lu rlz macar sa le fak o poza zicea ca imi da mie ban ... m`am enervat am iesit din cs am scos un cod si am intrat cu el pt ca nu puteam sa fak nimic am deobicei scoruri bune ... dar acuma nu puteam sa fak si eu un scor pozitiv macar

Multumesc Anticipat!!!



___________________________

Sky iZ my nAme anD Counter Strike iZ my gAme :X:X
Back to top Go down
seek




Posts : 7
Join date : 17/06/2009

UnBan Xtzy^Sky Empty
PostSubject: Re: UnBan Xtzy^Sky   UnBan Xtzy^Sky EmptyWed Jun 17, 2009 11:54 am

Xtzy^Sky, doar pentru faptul ca ai folosit CODURI, macar ca erau multi codati, si ce? PENTRU asta eu nu ti-as fi scos banul niciodata. Ai folosit odata codul? te-au prins? GATA lol! BAN 9999999 cum mi-au facut si mie...doar ca nu pentru CODURI, dar asa, sa se arate vreun ADMIN tare la cur lol! lol! lol!
Back to top Go down
 
UnBan Xtzy^Sky
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Unban
» Unban Ombladon d(-_-)b
» Cerere Unban:
» Unban YonutZ
» UNBAN seek ? huivo administrat

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: VOTE-
Jump to: